rocznica produkcji pił tarczowych

 


Mija właśnie 30 lat od momentu kiedy zaczęliśmy produkować piły tarczowe. Najpierw w zakładzie w Biadkach pod marką ZADRZEW a od 1989 roku również w Jarocinie. Od tamtego czasu piły do drewna są wiodącym, choć nie jedynym asortymentem produkowanych przez nas profesjonalnych narzędzi. Przez te lata wiele się zmieniło, ale zawsze staramy się być najlepsi aby sprostać oczekiwaniom naszych odbiorców. Rośniemy razem z naszymi Klientami, rozwijamy nasze produkty aby zwiększyć jeszcze bardziej Państwa rozwój, oferując piły doskonalsze, wydajniejsze i o większej żywotności. Zapraszamy do dalszej współpracy.


 [STRONA GŁÓWNA GOPOL - narzędzia diamentowe dla przemysłu drzewnego]


Rozmowa z Michałem Przybyłą, prezesem zarządu firmy GOPOL

 /Wywiad ukazał się w sierpniowym numerze Gazety Przemysłu Drzewnego/

Rok 2016 to rok niezwykle ważny dla firmy GOPOL…
Michał Przybyła: Mija 30 lat od momentu wyprodukowania naszej pierwszej piły tarczowej z węglikiem HM – to 28 sierpnia 1986 roku „zeszły” z taśmy produkcyjnej pierwsze nasze piły tarczowe z ostrzami z węglika spiekanego. Jubileusz, który obchodzimy, to czas wyjątkowy, doskonały do podsumowań, wspomnień, a także do nowych poczynań. Jesteśmy dumni z tego, co wspólnie osiągnęliśmy, z sentymentem wracamy pamięcią do początków działalności firmy, wspominając jej najważniejsze wydarzenia.

CZYTAJ CAŁOŚĆ

piła do drewna Zadrzew

JEDNA Z PIERWSZYCH WYPRODUKOWANYCH PIŁ

Gopol sp. z o.o.

Al. Niepodległości 26, 63-200 Jarocin | Dział Sprzedaży: tel. 62 747 49 96 fax 62 747 26 73 | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Piły tarczowe Speed Cross

Serwis DIA, narzędzia diamentowe

PRODUKUJEMY I SERWISUJEMY RÓWNIEŻ NARZĘDZIA DIAMENTOWE