Zakończyła się kolejna edycja Międzynarodowych Targów Maszyn i Narzędzi dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego DREMA. Równolegle odbyły się Międzynarodowe Targi Komponentów do Produkcji Mebli FURNICA. W dniach 27 - 30 marca 2012 na powierzchni  wystawienniczej 24 300 m2 swoje produkty zaprezentowało 555 firm z 17 krajów. 


Nasza ekspozycja mieściła się w hali nr 5 razem z pozostałymi członkami stowarzyszenia DROMA. W ciągu pracowitych czterech dni targowych gościliśmy ponad 400 osób, którym dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska.
Nasi goście szukali nowoczesnych i doskonałych rozwiązań technologicznych narzędzi do obróbki drewna i materiałów drewnopochodnych, czym oczywiście zaspokoiliśmy ich oczekiwania. Niezmiennym zainteresowaniem cieszyły się nasze piły tarczowe między innymi do wielopił, cięcia płyt w pakietach oraz piły z minimalną szerokością rzazu a także szeroka gama frezów nasadowych HM i HSS. Szczególną uwagę odwiedzający nas zwracali na prezentowane nowoczesne narzędzia DIA oraz piły do mini traków. 


LUBDREW  Targi Obróbki Drewna odbyły się w tym roku w dniach 20-22 października. Przedmiotem lubelskiej ekspozycji były :
- maszyny i urządzenia do transportu drewna,
- maszyny i urządzenia dla przemysłu tartacznego,
- maszyny i urządzenia do obróbki drewna,
- oprogramowanie dla przemysłu tartacznego i obróbki  drewna,
- narzędzia ręczne i elektronarzędzia,
- maszyny i urządzenia dla przemysłu meblarskiego,
- odzież ochronna.

Honorowy patronat objęli :
- Prezydent Miasta Lublin,
- Stowarzyszenie DROMA,
- Polska Izba Gospodarcza Przemysłu Drzewnego.


W dniach 22-23 października 2011 prezentowaliśmy nasze narzędzia na Gdańskim Festiwalu Wnętrz.
Celem Festiwalu jest prezentacja i promocja nowoczesnych trendów w aranżacji wnętrz. W trakcie trwania targów zwiedzający mają okazję spotkać się z projektantami, architektami, inwestorami i dystrybutorami, dla których organizowane są pecjalne spotkania branżowe.


W dniach 30 maja - 03 czerwca tego roku odbyły się po raz kolejny targi LIGNA 2011 w Hanoverze, Niemcy. Na 130 tys. m2 powierzchni wystawienniczej prezentowało się 1776 wystawców z 52 państw.
Na targach pojawili się praktycznie wszyscy najwięksi dostawcy rozwiązań technologicznych i technicznych dla przemysłu zajmującego się przetwórstwem drewna.


W dniach 29 marca  -  01 kwietnia 2011 w Poznaniu odbyły się po raz kolejny Międzynarodowe Targi Maszyn i Narzędzi dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego DREMA. Równolegle odbyły się Międzynarodowe Targi Komponentów do Produkcji Mebli FURNICA.

W targach DREMA i FURNICA udział wzięło 780 firm z 18 krajów, które na 29 820 m2 powierzchni wystawienniczej zaprezentowały swoje najnowsze propozycje dla branży drzewnej i meblarskiej. Z tą ciekawą ofertą maszyn, narządzi oraz komponentów i usług zapoznało się 24 124 profesjonalistów reprezentujących róże sektory wspomnianych branż.


Zapraszamy do udziału w pierwszej z dwóch rund badania eksperckiego Delphi organizowanego przez Instytut Technologii Drewna w ramach projektu (POIG.01.01.01-30-022/08):

Foresight w drzewnictwie - scenariusze rozwoju badań naukowych
w Polsce do 2020 roku
",

realizowanego w Programie Operacyjnym Innowacyjna Gospodarka 2007-2013 i współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

Link do strony INSTYTUTU TECHNOLOGII DREWNA: www.itd.poznan.pl


W dniach 13-16 marca 2010 w Poznaniu odbyły się po raz kolejny Międzynarodowe Targi Maszyn i Narzędzi dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego DREMA. Równolegle odbyły się Międzynarodowe Targi Komponentów do Produkcji Mebli FURNICA.
Łącznie na ponad 30.000 m2 powierzchni swoje produkty zaprezentowało ponad 800 wystawców z 28 krajów. 


W dniach 02-04.10.2009 odbyły się w Katowicach targi DREMASILESIA-MEBELTECHEXPO 2009. Zaprezentowane zostały urządzenia do obróbki drewna dla dużych, średnich i małych przedsiębiorstw. Nasze narzędzia były eksponowane na stoisku firmy CEHPOL.


Od 20 do 21 czerwca 2009 roku miały miejsce II Regaty Branży Drzewnej i Meblarskiej na mazurskim jeziorze Tałty. Organizatorem regat były Międzynarodowe Targi Poznańskie, sponsorem Wydawnictwo Inwestor, które objęto regaty także patronatem medialnym. My oczywiście też braliśmy udział, reprezentowani przez : Jacek Gawroński –Prezes Zarządu i Jarosław Klimczyk – Dyrektor ds. Sprzedaży. W pierwszym dniu regat nasza ekipa zajęła III miejsce , za  PPH GASS i Centrum Drewna i Oklein a w II dniu stanęli na podium na II miejscu przed Centrum Drewna i Oklein i za PPH GASS. Zwycięzcom i pozostałym uczestnikom gratulujemy i do zobaczenia za rok ! 


W dniu 18.06.2009 odbyły się wybory uzupełniające do Zarządu Stowarzyszenia Producentów Maszyn, Urządzeń i Narzędzi do Obróbki Drewna DROMA. Nowymi członkami Zarządu zostali Pan Jakub Dolata oraz Pan Jacek Gawroński – gratulujemy.


Od 31 marca do 3 kwietnia byliśmy obecni na targach DREMA 2009 w Poznaniu. Była to jubileuszowa, 25 edycja targów. Swoją ekspozycję prezentowaliśmy w hali 5, stoisko 81, razem z pozostałymi członkami Stowarzyszenia DROMA. W tym roku oprócz produkowanych pił tarczowych z ostrzami HM, pił trakowych, frezów HM i HSS szczególnym uznaniem cieszyły się narzędzia PKD (z ostrzami DIA).  


Od 20 do 23 stycznia 2009 roku odbyły się w Poznaniu Targi Budma. Z 35 krajów wystawiało się 1300 producentów.


W dniach 11 do 13 września odbyły się w Sopronie - Węgry targi INNOLIGNUM SOPRON. Oczywiście braliśmy udział w tej imprezie a firmę naszą reprezentował Dyrektor Jarosław Klimczyk. Na targach swoje ekspozycje prezentowali producenci maszyn i narzędzi do obróbki drewna z całego świata.

W dniach 20 do 23 maja uczestniczyliśmy w odbywających się w Kijowie targach DEREWOOBRABOTKA 2008. Naszą firmę reprezentował Dyrektor Jarosław Klimczyk a firmą eksponującą nasze narzędzia była firma Lisserwis-Instrument.
Na targach swoje ekspozycje prezentowali producenci narzędzi do obróbki drewna z całego świata.

15-16 kwietnia 2008r. w miejscowości Nowy Zyzdrój odbyło się seminarium z cyklu „Nowoczesne Technologie w Tartacznictwie”.
Ze strony Gopolu uczestniczyli Prezes Jacek Gawroński i Dyrektor Handlowy Jarosław Klimczyk. Seminarium odbywało się w pięknym Hotelu „Kan Club”.
Pierwszego dnia prezentowały się takie firmy jak :
-    Soederhamn Eriksson AB
-    Bruks-Klockner GmbH
-    Bongioanni – Prezzolato S.p.A.
-    ALAMB AB
-    GASS Suwałki
Drugiego dnia miało miejsce zwiedzanie najnowocześniejszego w Polsce tartaku SWEDWOOD Wielbark.
Organizatorami seminarium była Polska Izba Przemysłu Drzewnego oraz Wydział Technologii Drewna SGGW w Warszawie.

Zakończyły się Poznańskie Targi DREMA 2008. W tym roku odbyły się nieco wcześniej (01-04 kwietnia) i cieszyły się dużym zainteresowaniem - odwiedziło je ponad 21.000 profesjonalistów z kraju i zagranicy.

W tym roku ponownie zaprezentowaliśmy gamę naszych produktów ze szczególnym wskazaniem na narzędzia z ostrzami diamentowymi, których jesteśmy producentem. 
Zainteresowanie wzbudziły również frezy do złącz klinowych oraz głowice z mocowaniem hydraulicznym.

Szczegółowe informacje na temat narzędzi oraz usług zwłaszcza regeneracji i ostrzenia narzędzi DIA udziela Dział Sprzedaży tel. 062 747 49 96.

W dniach 16-17 listopada 2007r. odbyło się Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Członków Polskiej Izby Gospodarczej Przemysłu Drzewnego. Naszą firmę reprezentował Prezes Jacek Gawroński a spotkanie odbyło się w hotelu DELICJUSZ w Rosnówku.
Przedmiotem obrad Zgromadzenia było między innymi przedstawienie sprawozdania Biura Izby obejmujące zakres i koszty działalności do dnia 31.10.2007r. oraz przedstawianie planu budżetu na rok 2008.
Istotę obrad stanowił wybór nowego Prezydenta Izby, którym został Pan Mirosław Florkiewicz prezes PPD GRODKÓW Sp. z o.o.
W drugim dniu spotkania można było skorzystać ze wspaniałej atrakcji jaką była przejażdżka bryczką po Wielkopolskim Parku Narodowym.

W dniach 25 do 29 września uczestniczyliśmy w odbywających się w Kijowie targach LISDREVMASH. Naszą firmę reprezetowali Prezes Jacek Gawroński oraz Dyrektor Jarosław Klimczyk. Na targach swoje ekspozycje prezentowali producenci narzędzi do obróbki drewna.  

Ukazał się katalog narzędzi w języku rosyjskim. Zamówienia na wersję cyfrową oraz drukowaną można składać za pośrednictwem formularza zamówień dostępnego na stronie oraz bezpośrednio u naszych przedstawicieli i w siedzibie spółki Gopol.
Zapraszamy


W miejscowości Sopron na Węgrzech w dniach 5 - 8 września odbyły się targi LIGNO NOVUM - WOOD TECH FAIPARI SZAKKIALLITASOK 2007. Stoisko spółki Gopol zostało przygotowane wraz z naszym przedstawicielem handlowym.

Swoje wyroby na targach prezentowali głównie producenci maszyn i narzędzi do obróbki drewna.

Nasz przedstawiciel w Gdańsku - firma "Stolan" zmieniła swoją siedzibę. Od dzisiaj tj od 2 lipca 2007 r. nowy adres to : Gdańsk Oliwa, ul. Droszyńskiego 15. Właśnie dzisiaj nastąpiło uroczyste otwarcie nowej siedziby firmy, która trzeba przyznać robi duże wrażenie. Nowa siedziba położona jest w dogodnym dla klientów miejscu, dzięki swojemu położeniu ( naprzeciwko Międzynarodowych Targów Gdańskich ), łatwemu dojazdowi i dużej ilości miejsc parkingowych. Duża i funkcjonalna sala obsługi klienta o nowoczesnym wystroju zapewnia sprawną i przyjemną dla klienta obsługę.

Firma Stolan sprzedaje pełen asortyment narzędzi potrzebnych do obróbki drewna i materiałów drewnopochodych, do produkcji mebli i innych wyrobów z drewna. Zapraszamy

"Nowoczesne technologie wiązane z narzedziami PCD" były tematem konferencji PCD SEMINAR + OPEN HOUSE odbywającej się w dniach 21.06. 22.06.2007 r. w Kurim. Organizatorem konferencji była firma Walter, spółkę Gopol reprezentował prezes Jacek Gawroński.


Zakończyły się Międzynarodowe Targi Maszyn, Urządzeń i Narzędzi LIGNA 2007 w Hanowerze. Na powierzchni 236 500 m2 swoje produkty prezentowało ponad 1800 wystawców z całego świata. Program tegorocznych targów obejmował specjalne prezentacje, seminaria oraz liczne konferencje. Spółka Gopol wraz ze Stowarzyszeniem Producentów DROMA przygotowała wspólne stoisko.

W środę 16 maja br. gościł na naszym stoisku ambasador Polski w Niemczech Pan prof. dr Józef Olszyński. Z zainteresowaniem zwiedził stoisko Gopolu, zapoznał się z naszymi produktami, naszym eksportem na rynek niemiecki i inne rynki zachodnie i związanymi z tym problemami. Podkreślił, że firmy wystawiające się na takich wystawach za granicą, a szczególnie tu w Niemczech są także ambasadorami Polski i pokazują nasze możliwości i potencjał gospodarczy.

Spółka Gopol z przyjemnością informuje o wprowadzeniu do swojej oferty usługi precyzyjnego ostrzenia narzędzi z ostrzami PKD :
- pił tarczowych,
- frezów nasadowych, trzpieniowych, prostych, profilowych i spiralnych.

Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszej maszyny do elektroerozyjnej obróbki narzędzi marki Vollmer uzyskujemy :
- wydłużenie czasu pracy narzędzia,
- doskonałą jakość ostrza,
- precyzję i niezawodność.

Międzynarodowe Targi DREMA zgromadziły ponad 500 firm z Polski i Europy. Swoją ofertę przedstawili liderzy i czołowi dostawcy techniki i technologii dla branży. Nasza ekspozycja cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem, prezentowaliśmy wiele nowości i innowacyjnych rozwiązań, wśród, których są cienkie piły HM do rozcinania elementów podłogowych. Piły te służą do rozcinania fryzów, produkcji wierzchniej warstwy deski podłogowej, produkcji mozaiki i innych cienkich materiałów.
Prawdziwym hitem naszego stoiska była prezentacja ostrzenia narzędzi diamentowych za pomocą ultranowoczesnej maszyny Vollmer. Pokazy spotkały sie z dużym zainteresowaniem ze strony zwiedzających.

Serwis oraz regeneracja narzędzi diamentowych stanowi cześć naszej oferty.
Zainteresowanych zapraszamy do działu sprzedaży :
tel. + 48 062 747 49 96
mail : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Podczas II edycji Targów drewna DREWOOD 2007 swoje wyroby zaprezentowało wielu wystawców związanych z branżą drzewną. Dominowały firmy produkujące maszyny i urządzenia do obróbki drewna, przedstawiciele tartaków oraz producenci drewna budowlanego. Nasza firma jako jedyna reprezentowała producentów narzędzi do obróbki drewna.

Ciekawy program tegorocznych targów DREWOOD obejmował : Seminarium pt. "Polski przemysł obrabiarek do drewna" ( organizator : Stowarzyszenia DROMA ), Sympozjum "Jak zaistnieć  na rynku ukraińskim" ( organizator : Polsko - Ukraińska Izba Gospodarcza ) oraz Regionalne Forum Stolarki Budowlanej ( organizator : Związek Polskie Okna i Drzwi ).

Równoległe z Targami DREWOOD 2007 odbywały się Targi Budowlane TARBUD 2007, na których prezentowano nowe rozwiązania i pomysły technologiczne związane z budownictwem.

W dniach 13 i 14 marca 2007 r. wzięliśmy udział w seminarium "Nowoczesne technologie w tartacznictwie", które odbyło się w Rogowie w pięknie położonym ośrodku warszawskiej SGGW. Organizatorami seminarium byli : Polska Izba Gospodarcza Przemysłu Drzewnego i Wydział Technologii Drewna SGGW w Warszawie.

W drugim dniu mieliśmy okazję zwiedzić tartak Olczyk w Krasocinie wyposażony w pierwszą w Polsce nowoczesną linię przetarcia firmy EWD.
To robi wrażenie !. Gratulacje dla właściciela i szefa zakładu pana Ludwika Olczyka.

Spółka Gopol przygotowała nowy katalog narzędzi na rok 2007. Zamówienia na wersje cyfrową katalogu w formacie pdf możecie Państwo składać za pośrednictwem formularza zamówienia dostępnego na stronie. Zamówienie na wersje drukowaną można składać od dnia 31 stycznia 2007 r.

Istnieje także możliwość bezpośredniego pobrania aktualnego katalogu narzędzi z naszej strony internetowej.
Zapraszamy do działu "DO POBRANIA"


Spośród 500 wystawów i firm prezentujących swoje wyroby na tegorocznych targach DREMA nasza firma została wyróżniona Złotym Medalem Międzynarodowych Targów Poznańskich. Zdobywcą medalu są piły tarczowe pokryte polimerową powłoką antyadhezyjną.


Dzięki unikalnej technologi powstał produkt
charakteryzujący się :

- wysoką wytrzymałością na ścieranie,
- wysoką wytrzymalością termiczną,
- niską podatnością na przywieranie materiałów,
- niskim współczynnikiem tarcia,
- stabilną i długotrwałą pracą do końca użytkowania.

Piły produkowane w tej technologii wpływają na oszczędność czasu i surowca. Można je także używać bez problemu z piłami standardowymi bez jakichkolwiek wymogów czy to ze strony maszyny, surowca, czy operatora.

Zapraszamy do działu sprzedaży :

- tel.   + 48 062 747 49 96
- fax.  + 48 062 747 88 93
- e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

[STRONA GŁÓWNA GOPOL]


 

Narzędzia dla Tartaków, Fabryk Mebli, Zakładów Stolarskich

Więcej informacji

Zapewniamy

  • kompleksowe zaopatrzenie - produkujemy i oferujemy najszerszy asortyment ze wszystkich polskich producentów
  • rozwiązywanie indywidualnych potrzeb naszych klientów - posiadamy doświadczoną kadrę technologów i konstruktorów
  • szkolenia w zakresie eksploatacji naszych narzędzi - także w siedzibie Klienta
  • obsługę handlową przez doświadczonych przedstawicieli

Nasze atuty

  • wieloletnie doświadczenie
  • nowoczesne maszyny i technologia produkcji
  • materiały najwyższej światowej jakości
  • produkcja zgodna z certyfikowanym systemem jakości ISO9001

logonewgopolpng

Gopol sp. z o.o.

Al. Niepodległości 26, 63-200 Jarocin | Dział Sprzedaży: tel. 62 747 49 96 fax 62 747 26 73 | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Piły tarczowe Speed Cross

Serwis DIA, narzędzia diamentowe

PRODUKUJEMY I SERWISUJEMY RÓWNIEŻ NARZĘDZIA DIAMENTOWE